O mnie

0 komentarze

Kilka słów o mnie. 
Nie staram wyróżniać się z tłumu, nie staram się być lubiana, bo tego nie potrzebuję. Mój plan na życie - być sobą bez względu na wszystko! Nie chcę zmieniać się po to, by ktoś mnie zaakceptował. Mam swoich znajomych, którzy tolerują moje absolutnie nienormalne zachowania i jakoś się żyje. Uwielbiam ubierać się na czarno (ale z kolorowymi dodatkami muaha). Z reguły jestem pesymistką, mistrzynią w narzekaniu. Na dłuższą metę samą mnie to wkurza, ale cóż zrobić. Nie znoszę hałasu i brudu. Moją największą pasją (obok książek rzecz jasna) są zwierzęta. Pomagam w schronisku dla niechcianych i sama pragnę nade wszystko mieć własnego psa. Póki co muszę zadowolić się psiurem mojej babci, którego kocham bardzo mocno i jest moim najlepszym przyjacielem. Na zdjęciu właśnie przedstawiłam charta, który jest moim marzeniem od dziecka. Och, ta gracja, te spojrzenia ...
Mam uczulenie na nietolerancję i homofobię! Z chęcią wdaję się w kłótnię z takimi ludźmi. Bronię swoich poglądów, a kiedy usłyszę "świnie są po to, by je jeść" tudzież "kury są do znoszenia jajek i by ludzie je jedli", dostaję białej gorączki. (Swoją drogą - każde zwierzę żyje dla samego siebie, nie dla pożytku człowieka). 
Dlaczego czytam i recenzuję? 
Książki czytam od zawsze, moją ulubioną książeczką z dzieciństwa (baardzo wczesnego) była "Jak sójka wybiera się za morze" czy jakoś tak. Rodzice przeczytali mi ją chyba ze sto razy, ja jednak nigdy nie miałam dość :) Czytając, mogę zapomnieć o własnych kłopotach i odpłynąć. Z recenzowaniem jest podobnie - uwielbiam pisać. Chcę się dzielić swoimi przemyśleniami na temat danej książki i zobaczyć, co niej sądzą inni.
Będzie mi bardzo miło, jeśli jakieś wydawnictwo zechce ze mną współpracować, lecz i bez tego będę czytała i recenzowała. 
Enjoy!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz zostawić po sobie ślad! :)